Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. Kaip mums sekėsi?

Kovo 3 dieną mes, Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos II G klasės mokiniai, dalyvavome  Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape. Šis konkurso etapas vyko Elektrėnų  „Versmės“ gimnazijoje. Pristatėme pagal Justino Marcinkevičiaus eiles sukurtą poetinę kompoziciją „Antaniniai obuoliai“. Konkursui mus ruošė ir į Elektrėnus lydėjo lietuvių kalbos mokytoja Irina Gimžūnienė.

„Versmės“ gimnazijos šeimininkai mus svetingai pasitiko. Džiugu, kad turėjome galimybę atstovauti savo gimnazijai regioniniame konkurso etape. Tai išties didelis pasiekimas. Smagiausia buvo pamatyti ir išgirsti tiek daug jaunų žmonių, kurie su didžiuliu entuziazmu skaito lietuviškus kūrinius. Labiausiai patiko stebėti menines kompozicijas. Vienos privertė susimąstyti, kitos pralinksmino, o kai kurios nustebino. Žodžiu, pasirodėme patys ir pažiūrėjome į kitus.  Šis  konkursas tikrai yra naudingas ir prasmingas, nes dalyvaudami įgyjame patirties, galime išmokti įvairių scenos kultūros subtilybių.

O dar smagiau, kad regioniniame etape užėmėme III- iąją vietą, buvome apdovanoti padėkomis, diplomu ir atminimo dovanėlėmis. Be to, už šiuos nuopelnus mūsų gimnazija dovanojo  išvyką į kiną. Džiaugiamės ir didžiuojamės būdami pirmieji gimnazijos mokiniai, petekę į Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso trečiąjį, regioninį, etapą.

Ačiū už dovanas ir įdomias patirtis.

„Jaunųjų žurnalistų“ būrelio nariai: Ieva, Valerija, Agata, Inga, Robertas

1 2  4 5