Darnus judumas gimnazijoje

Screenshot_20220128-105543_Chrome

 

Šiais mokslo metais tęsiame Sporto rėmimo fondo finansuojamo projekto „Vaikų ir paauglių fizinio aktyvumo ir užimtumo sistemos diegimas gimnazijoje“ vykdymą. Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai turi galimybę aktyviai judėti. Nuo spalio mėnesio pradinių klasių mokiniai sportuoja neformaliojo ugdymo užsiėmimų „Judrieji žaidimai“ metu. Greitai šie žaidimai taps dar įdomesni, nes gimnazija netrukus turėtų įsigyti estafečių rinkinį ir šokinėjimo maišus.

 

Gimnazijoje aktyvios veiklos vyksta du kartus per savaitę, o šeštadieniais vyresniųjų klasių mokiniai laiką aktyviai leidžia gimnazijos sporto salėje, žaisdami įvairius sportinius žaidimus. Aktyviai judėti mokiniai gali  ir pertraukų metu, tokiu būdu mažiau praleisdami laiko prie savo išmaniųjų telefonų.

 

Judėjimui skatinti iš projektui skirtų lėšų įsigyta sporto įrangos. Gimnazijos kieme sumontuota 10 lauko treniruoklių ir kliūčių ruožas mūsų mažiesiems. Pradinių klasių mokiniai džiaugiasi pertraukų metu galėdami pažaisti stalo futbolą, o vyresnieji laiką leidžia žaisdami biliardą ir oro rutulio žaidimą. Šie žaidimai sukelia mokiniams daug teigiamų emocijų, skatina bendradarbiauti, pajausti komandinę dvasią.

 

Gimnazijoje vyksta neformaliojo ugdymo bokso treniruotės. Nuo šiol mokinių treniruočių kokybė žymiai pagerės, jos taps įdomesnės ir prasmingesnės dėl įsigytos bokso treniruotėms reikalingos įrangos. Į gimnaziją jau atkeliavo greičio kopėtėlės, svoriniai kamuoliai ir šokdynės, o artimiausiu metu bus atvežtos ir  treniruotėms reikalingos bokso kriaušės.

 

Vykdydami šį projektą siekiame, kad mūsų gimnazijos mokiniai augtų sveiki ir stiprūs.

IMG_0079 272166964_610212620050189_8097879113262710196_n f45 IMG_0086