KOVAS – sąmoningumo didinimo mėnuo „BE PATYČIŲ 2019“

Turgelių ,,Aistuvos“ gimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, praėjo sąmoningumo didinimo mėnuo „BE PATYČIŲ 2019“. Savo veiklomis ir idėjomis jungėmės prie šios iniciatyvos, pasinaudojome puikia proga stiprinti gimnazijos bendruomenę, aktualizavome patyčių problemas ir jos sprendimo būdus kiekvienoje klasėje, mokykloje.

Buvo organizuojamos ir vykdomos įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokiam žeminančiam elgesiui stabdyti. Vyko anoniminis mokinių anketavimas apie patyčias mokykloje ir elektroninėje erdvėje. Per klasių valandėles vyko diskusijos, mokomųjų filmų peržiūros ir aptarimai, kuriais buvo siekiama priminti, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas. Gimnazijos bendruomenės nariai segėjo geltoną Draugystės kaspiną, simbolizuojantį netoleranciją patyčioms. Veiklų metu mokiniai dar kartą prisiminė, kaip atpažinti patyčias kasdieninėse situacijose ir mokėsi į jas tinkamai reaguoti. Gimnazijos galerijoje eksponuojama mokinių sukurtų plakatų paroda.

Akcijos veiklų organizatoriai ir dalyviai siekė ugdyti meilės ir pagarbos jausmą žmogui, užuojautą silpnesniam, puoselėti nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

GE DIGITAL CAMERA