MOKINIŲ SPORTO STOVYKLA

Vasara įsibėgėjo, ištuštėjo gimnazijos koridoriai, nutilo stovyklautojų žvalių balsų  klegesys.

Birželio 13 – 17 dienomis gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių sporto stovykla. Pirmą dieną visi susirinkę aptarė stovyklos taisykles, pasidalino į grupes ir sugalvojo šūkį. Visą savaitę po sveikų pusryčių ir mankštos stovyklautojai entuziastingai žaidė įvairius sportinius žaidimus, estafetes, žygiavo ir ugdė kantrybę bei ištvermę. Ir net šiltas vasariškas lietus nesugadino puikios nuotaikos.

 

Birželio 27 – liepos 1 dienomis gimnazijoje vyko sporto stovykla 5 – 12 klasių mokiniams. Joje dalyvavo 25 Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos mokiniai. Vaikai puikiai praleido laiką, kūrė stovyklos herbą, šūkį bei įsimintiniausių akimirkų koliažą. Taip pat patobulino  sportinius įgūdžius, papildė žinių bagažą (kai kas prisiminė, o kai kas pirmą kartą susipažino su taisyklėmis). Stovyklautojai žaidė krepšinį, tinklinį, futbolą, kvadratą. Nebuvo pamirštas ir badmintonas. Stovyklos metu vaikai gardžiai valgė, sportavo ir daug laiko skyrė poilsiui.

 

Stovyklą vainikavo jau tradicija tapusi iškyla gimnazijos kieme.

 

Sportas – sveikata! Su puikia nuotaika keliaujame atostogauti ir linkime visiems saulėtos vasaros, smagių ir įsimintinų įspūdžių. Visiems smagios vasaros! Iki naujų susitikimų!

Screenshot_20220830-101921_Gmail