Šeimos diena – tradicinė Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos šventė

Šeimos diena.

Pavasario žiedais apipinta,

Žvitrių saulutės blyksnių palytėta.

Išaušo nuostabi diena,

Žmonių brangiausių garbei pažadėta.

 

Puiki, prasminga idėja gegužę švęsti Šeimos dieną tapo Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos bendruomenės tradicija. Ta proga gegužės 12 dieną  į mokinių darbais šventiškai papuoštą gimnazijos salę rinkosi mamos, tėčiai, seneliai, broliukai ir sesutės, dėdės ir tetos, globėjai.

 

Susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Aušra Voverienė. Pasidžiaugusi, kad gimnazijos bendruomenė yra didelė, tvirta šeima, direktorė ragino puoselėti šeimos vertybes ir tradicijas. Šeima vaikui yra neįkainojamas turtas. Iš šeimos atsinešame gebėjimus mylėti, padėti kitam, suprasti ir užjausti, globoti mažesnį ar silpnesnį, dalintis su kitais tuo, ką turi, kartu žaisti, mokytis, sportuoti, dirbti, augti ir tobulėti, džiaugtis, kai sekasi pačiam ir kai sekasi kitam, susipykus susitaikyti ir atleisti, pastebėti, atrasti ir ugdyti savo talentus.

 

Koncertinę programą „Iš širdies į širdį“ pradėjo priešmokyklinės grupės ugdytiniai. Jie kvietė pasiklausyti paukštelių balsų ir giesmelių. Ikimokyklinės grupės vaikučiai nudžiugino daina „Graži mūsų šeimynėlė“. Pradinių klasių mokiniai visus sužavėjo ne tik skambiomis dainomis, gražiomis eilėmis, bet ir smagiais šokiais „Skruzdėliukas“, „Gaspadinės“, „Išdaigininkai“. Koncerte buvo skaitomos gražiausios poetų eilės apie motiną, tėvą, senelius, pavasarį ir gimtinę… Skambėjo vyresnių klasių mokinių atliekamos dainos: „Tu numegzk man, mama, kelią“, „Mamos suknelė“, „Tėti, tėti“, „Mama, kaip tu laikais?“, „Į Vilnių“, „Aleliuja“ ir kitos. Kiekviena klasė stengėsi kuo geriau pasirodyti. Visi – ir mokiniai, ir mokytojai, ir svečiai – drauge dainavo, lingavo, šoko kaip viena didelė šeima.

 

Kiekvienas šventės dalyvis namo išsinešė simbolinę dovaną – angeliuką, kuris saugos ir primins, kad darydami gerus darbus, visi galime tapti gerumo angelais.

 

Dėkojame visiems, dalyvavusiems Šeimos dienai skirtame šventiniame renginyje. Vaikai greitai užauga, o kartu praleistas laikas, gražiausios akimirkos išlieka mūsų širdyse visam gyvenimui, nes šeima – tai jaukumas, meilė, šiluma…

 

Dalijamės nuostabiomis Šeimos dienos akimirkomis.

 

Pasigrožėkite ir Jūs!

image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7