Tolerancijos diena Turgelių „Aistuvos“ gimnazijoje

Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos mokiniai, mokytojai, priešmokyklinės klasės ir  ikimokyklinės grupės vaikučiai lapkričio 16 dieną minėjo TOLERANCIJOS DIENĄ. Šios dienos minėjimą inicijuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti (toliau Tarptautinė istorinio teisingumo komisija).

Šiais metais  tarptautinę Tolerancijos dieną paminėjome su TOLERANCIJOS RAKTU. Pilietinės iniciatyvos idėja RAKTAS padeda atrakinti žmonių mintis, širdis, jausmus ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų. Kitokį ne tik savo išvaizda, bet ir kitų pažiūrų, išpažįstantį kitą religiją. Kai kurie žmonės savo viduje turėdami pakantumą, supratimą, draugiškumą, pagarbą, gebėjimą priimti kitokį, ne visada tai atskleidžia, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti šioms žmogaus savybėms.

Savo padarytus raktus mes sudėjome į tolerancijos ratą, į kurio vidurį įeiti galima bet kada, kai kyla nelabai gražios mintys ir jausmai.

Minėjimo pabaigoje giedojome himną, skirtą Tolerancijos dienai.

GE DIGITAL CAMERA GE DIGITAL CAMERA GE DIGITAL CAMERA GE DIGITAL CAMERA GE DIGITAL CAMERA