TURGELIŲ „AISTUVOS“ GIMNAZIJAI – 30!

Šių metų spalio 29 dienos rytą į Turgelių ,,Aistuvos“ gimnaziją skubėjo ne tik mokiniai, bet ir svečiai iš įvairių Lietuvos vietų. Gimnazijoje – didelė šventė: ,,Aistuvos“ mokyklos bendruomenė švenčia 30 metų jubiliejų!

Visus pasitiko šventiškai papuošta mokykla, mokinių meninių ir projektinių darbų ekspozicijos, Maironio eilėraščio „Lietuva brangi“ žodžiai gimnazijos koridoriuose – originalus literatūrinis projektas.

Atvykusius svečius maloniai ir svetingai sutiko gimnazijos direktorė A. Voverienė, besišypsantys mokytojai ir mokiniai. Jie svečius pakvietė iki renginio pradžios pabendrauti, sušilti prie kavos puodelio.

Šventės pradžioje iškilmingai nuskambėjo Lietuvos valstybės ir Turgelių ,,Aistuvos“ gimnazijos himnai. Gimnazijos direktorė A. Voverienė šiltai ir nuoširdžiai visus pasveikino su švente, pristatė mokyklos istoriją, pasidžiaugė mokyklos bendruomenės pasiekimais, visiems padėkojo, mokytojams ir darbuotojams įteikė Padėkos raštus 30-mečio proga už nuoširdų darbą.

Pasveikinti gimnazijos bendruomenės atvyko gausus būrys svečių: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris J. Lukošius, Švietimo, mokslo ir sporto ministrės patarėjas I. Gaižiūnas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktoriaus patarėjas J. Vasiliauskas, „Vilnijos“ draugijos pirmininkas dr. K. Garšva, „Vilnijos“ draugijos pirmininko pavaduotoja N. Balčiūnienė, Šalčininkų rajono savivaldybės  mero patarėjas V. Sliževski, Šalčininkų rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė K. Sokolovska, Lietuvos Švietimo draugijos ,,Rytas“ pirmininkas A. Masaitis, Cingų labdaros fondo pirmininkas A. Petrulis, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės Vilniaus regioninio karo prievolės komplektavimo skyriaus Šalčininkų poskyrio atstovai ir viršininkas viršila E. Tamulynas, Turgelių seniūnijos seniūnas E. Tyškevič, gimnazijos rėmėjai iš Kauno: G. Žukauskas ir A. Petrukevičius, R. Visockas, Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazijos mokytoja V. Jaglinska, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos direktorius V. Žilius, Turgelių ,,Aistuvos“ gimnazijos buvę mokiniai.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministrė J. Šiugždinienė pasveikino gimnazijos bendruomenę 2022 m. spalio 21 d. Švietimo mokslo ir sporto ministerijoje organizuotame susitikime  su  direktore A. Voveriene.

Gimnazijos jubiliejaus metu svečiai pasveikino gimnazijos bendruomenę, pasidžiaugė gražia mokykla, puikiais pasiekimais, palinkėjo geriausios kloties ir įteikė atminimo dovanas.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris J. Lukošius įteikė ŠMŠM apdovanojimą už ilgametį nuoširdų pedagoginį darbą pradinių klasių mokytojai A. Paliuškevičienei.

Dalyviai negailėjo gražių žodžių meninei šventės programai, kurią parengė R. Midverienė, I. Gimžūnienė,  R. Tylenienė, D. Juškevičienė, D. Butrimienė. Programoje dalyvavo gausus būrys mokinių ir mokytojų. Karštais aplodismentais įvertintas jubiliejaus tradicija tapęs mokytojų ir mokinių keturių kartų šokis ,,Motinėle obelėle“. Visiems patiko mokinių atliekamos dainos. Mokytojos I. Gimžūnienė ir D. Juškevičienė  atliko dainą, kurios žodžių autorė lietuvių kalbos mokytoja I. Gimžūnienė.  Smagiai nuteikė, suteikė daug puikių emocijų  bendras visų klasių mokinių šokis ,,Tu unikalus“. Programa baigėsi tradicine bendra daina ,,Mūsų dienos kaip šventė“. Dainos metu į salę buvo įvežtas didelis, šventinis tortas.

Po šventės svečiai buvo pakviesti apžiūrėti mokyklą, pasivaišinti  ir pasišnekučiuoti prie  kavos puodelio.

Visi pakilios ir džiugios nuotaikos ilgai šurmuliavo mokykloje, dalijosi įspūdžiais, kurie neišdildomi liks kiekvieno atmintyje.

Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos jubiliejaus šventės rėmėjui Cingų fondui.

Esame dėkingi visiems dalyvavusiems šventėje. Ačiū, kad buvote kartu ir sukūrėte tobulą šventę! Mums be galo svarbus kiekvieno palinkėtas žodis, apkabinimas ir sudainuota daina.

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 311786828_8260882770651319_4221944551670212201_n 312715121_8260882250651371_6160003544256092792_n