Profesinio informavimo veiklos: Išvyka į UAB „Geransta“

Vienas iš mūsų gimnazijos mokinių tėvų, Romuald Kovger, pakvietė mokinius apsilankyti įmonės „Geransta“ statomame objekte Vilniuje. Gruodžio 14 d. ten nuvykome lydimi mokytojos Galinos Silko.

Ekskursija man labai patiko. Sužinojau, kaip yra statomi daugiabučiai namai. Labiausiai patiko pamatyti visą tą darbą, kurį atlieka statybininkai. Labai patiko lipti į devintą statomo namo aukštą.

Deivid Tyškevič

 

 

Kelionė į statybvietę man labai patiko. Sužinojome kaip statybos ir visas šurmulys jose.  Užsidėję šalmus ir liemenes galėjome pasijausti esą tikri statybininkai. Sužinojome kaip atvežamas statybinis kranas. Didelį įspūdį paliko jau pastatyti namai. Jie buvo labai gražūs, spalvoti. Buvo įdomu ne tik patiems paklausinėti apie visą statybos procesą, bet ir sulaukti klausimų.

Valentina Krulikovskaja

 

Ši išvyka man buvo naudinga, nes sužinojau, jog statybininkui reikia mokytis matematikos, fizikos, chemijos. Prisiminiau lietuviška žodį ,,gulsčiukas“. Paliko didelį ir gerą įspūdį darbuotojas, kuris pasakojo apie statybos procesą. Taip pat buvo įdomu pasiklausyti apie kraną. Sužinojau, kad, pučiant dideliam vėjui, kranas gali įsisiūbuoti nuo vieno iki dviejų metrų.

Noriu padėkoti už padovanotus šalmus ir lemenes įmonės direktoriui Romualdui Kovger.

Agata Mackevič

 

 

Ši išvyka man labai patiko. Aš nė karto dar nesu buvusi statybvietėje. Važiuodama ten, aš buvau įsitikinus, kad man nelabai patiks, bet buvo atvirkščiai. Šios įmonės direktorius ir vienas darbuotojas labai išsamiai ir aiškiai papasakojo, kaip vyksta statybos, nuo ko yra pradedama ir kuo baigiama. Mes visi turėjome galimybę pateikti klausimų, darbininkai mielai atsakydavo.

Taigi išvyka buvo išties įdomi ir naudinga.

Kinga Prokopovič

 

 

Išvyka buvo įdomi. Man labiausiai patiko pasižvalgyti nuo statomo namo stogo. Dar gavom dovanų po statybinį šalmą ir liemenę.

Erikas Aleksiukas

 

 

 

Mes sužinojome daug apie namo statybą nuo namo pamatų dėjimo iki žmonių įsikūrimo name. Statybų vadovai mums papasakojo kokias studijas jie yra baigę, ko reikėtų geriau mokytis mokykloje, kas yra reikalinga. Pasakė, kad turime išsikelti tkslus ir jų siekti.

Statybininke aš, aišku, po šio susitikimo nenorėčiau tapti, bet pasikalbėti su verslininku buvo įdomu ir naudinga.

Ieva Voverytė

 

 

Man labai patiko, sužinojau apie statybos darbus, buvo įdomu stebėti, kaip dirba žmonės.

Labiausiai patiko pasivaikščiojimas po daugiabučio aukštus.

Justyna Gumbis

 

 

Man edukacinė išvyka į statybos objektą buvo labai įdomi. Aš pamačiau iš arti statibinį kraną ir sužinojau, kad per didelį vėją su juo nėra dirbama. Pamačiau, kaip yra statomi daugiaaukščiai namai, kaip viskas įrengiama viduje. Aš supratau, kad šis darbas yra labai sunkus ir sudėtingas.

Robertas Jarmolkovičius

 

20171214_104347 20171214_104604 20171214_110718 20171214_110829