Integruota matematikos ir dailės pamoka. Kaip mums sekėsi?

2018 m. sausio 23 dieną IIG klasei vyko integruota matematikos ir dailės pamoka. Joje galėjo dalyvauti visi norintys mokytojai. Ši pamoka buvo labai įdomi. Mes buvome suskirstyti į tris grupes. Pamokai iš anksto turėjome pasiruošti – atsinešti priemonių, nes planavome pasidaryti skritulio modelį. Mums viskas pavyko. Darbas grupėse vyko sklandžiai, nebuvo jokio nereikalingo šurmulio. Man patiko ir tai, kad darbo tempas buvo greitas. Mes galėjome save išbandyti ir suprasti, kaip mes išmokome per ankstesnes pamokas pateiktas žinias, nes galvoti ir spręsti uždavinius reikėjo sparčiai. Aišku, pamokos pradžioje šiek tiek buvo jaudulio, nes pamoką stebėjo kitų dalykų mokytojai, bet vėliau apsipratau ir buvo viskas puiku. Norėčiau dar tokių pamokų.

Valerija

 

Ši integruota pamoka man buvo įdomi ir naudinga. Aš ir mano grupės draugai skaičiavome nuopjovos ir išpjovos plotą, skritulio plotą ir perimetrą. Turėjome padaryti iš popieriaus skritulį ir pavaizduoti išpjovą ir nuopjovą. Grupėje sutarėme puikiai, ginčų nekilo. Norėčiau, kad  integruotos matematikos pamokos vyktų dažniau.

Inga

 

Šiandien vykusi integruota atvira pamoka man labai patiko. Prieš pamoką buvo jaudulio, nes žinojau, kad susirinks nemažai mokytojų, bet, įsibėgėjus visam darbo procesui, aš labai laisvai jaučiausi. Grupėje mums puikiai sekėsi dirbti. Greitai pasiskirstėme darbą ir atlikome viską laiku. Skaičiuojant šiek tiek buvo painiavų, bet kilusius klausimus po pamokos išsiaiškinome su mokytoja. Neblogai būtų dar turėti tokių pamokų, jos tikrai yra naudingos.

Kinga

 

Man šiandien labai patiko matematikos pamoka. Buvo labai įdomu, linksma dirbti grupėse. Mes vieni kitiems padėjome – ir tai labiausiai džiugina.

Justyna

20180123_130920 20180123_131406 20180123_132155