Nuoširdžiai sveikiname mūsų gimnazijos socialinę pedagogę Miglę Litvinienę ir ikimokyklinio ugdymo mokytoją Snežaną Čuiko, sėkmingai…
„Šalčios aleliumai“
Balandžio 12 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Šalčininkų krašto ir Taikos mokyklų vaikų meninės kūrybos XXII festivalyje „Šalčios aleliumai“. Mokiniai pristatė programą „Pasaulis prasideda nuo mūsų‘.
Programą parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Irina Gimžūnienė. Mokinius dainuoti mokė muzikos mokytoja metodininkė Loreta Zinkevičienė, šokius parengė šokio mokytoja Ksenija Giričienė.


