Išvyka į Žinių radiją

Gegužės 18 d. Turgelių ,,Aistuvos“ gimnazijos IG klasė buvo išvykusi į Žinių radiją. Žurnalistas Aurimas Perednis, kuris mūsų mokykloje pirmą kartą apsilankė „Padrąsinti.Įkvėpti. Palaikyti“ projekto metu ir pasiūlė mūsų klasei apsilankyti Žinių radijuje. Išvyka buvo labai įdomi, mus priėmė labai svetingai, žurnalistas Aurimas Perednis tikrai labai draugiškas žmogus. Man labai patiko pačios patalpos, kur vyksta visa veikla: įrašomos ir flmuojamos laidos, skaitomos žinios. Ten labai jauku ir gražu. Šiaip visas kolektyvas labai draugiškas. Mes patys simuliavome laidą, mus flmavo, buvo vėliau labai neįprasta pamatyti save ekrane. Įdomi patirtis. Man šis susitikimas tikrai labai patiko, dar ne kartą apsilankyčiau Žinių radijuje ir pabendraučiau su žurnalistais, jie labai neįprasti ir įdomūs žmonės.

Valerija

***

Žinių Radijuje man labai patiko. Žurnalistas Aurimas Perednis su mumis bendravo tartum su pažįstamais. Žinių radijas įsikūręs jaukiose patalpose, kur įrašinėjamos laidos, kalbinami svečiai. Pabandėm net įrašyti laidą. Stebėjome, kaip kiti žurnalistai skaito žinias. Dabar net daugiau noro atsirado tapti žurnaliste. :)

Karina

***

Ši išvyka man labai patiko bei buvo naudinga. Daugiau sužinojau apie tokį Žinių radiją. Ten mus pasitiko žurnalistas Aurimas Perednis, kuris mums plačiau papasakojo apie žinių radiją, kas vyksta, kaip vyksta ir kada vyksta. A. Perednis atsakė į visus mus dominančius klausimus ir už tai esu jam dėkinga. Radijuje dirba labai mielas ir draugiškas kolektyvas. Mes taip pat kalbinome kelis radijo darbuotojus. Turėjome galimybę pabūti įrašų studijoje, kuri man paliko tikrai didelį įspūdį. Taigi, labai dėkoju šiam mielam kolektyvui ir mūsų auklėtojai už tokią išvyką.

Kinga

***

Ekskursija po Žinių radiją buvo labai įdomi, ten labai jauki ir šviesi atmosfera, draugiškas kolektyvas. Pamatėme, kaip yra filmuojamos laidos, vykdomos tiesioginės transliacijos, kaip yra redaguojama medžiaga.

Deivid

***

Man ekskursija į Žinių radiją buvo įdomi, aš susipažinau su naujais žmonėmis, pamačiau, kaip jie ten dirba. Žinių radijuje mus pasitiko žurnalistas Aurimas Perednis, kuris mums vedė ekskursiją po radiją: pasakojo, kas ir kur vyksta, kokius darbus atlieka skirtingi žmonės. Aš esu labai dėkingas Aurimui Peredniui už nuostabią ekskursiją.

Robertas

***

Man ši išvyka patiko. Žurnalistas Aurimas Perednis papasakojo mums kaip dirba Žinių radijas. Papasakojo, kaip montuojamos laidos. A. Perednis labai įdomiai papasakojo, buvo malonu bendrauti, klausyti. Dar papasakojo ką veikia kolegos. Turėjome galimybę susitikti su Žinių radijo vadove. Mes įsitikonome, jog Žinių radijuje dirba nuoširdūs, geri žmonės. Ačiū.

Agata

***

Man patiko ši išvyka, sužinojau, kaip vyksta paruošimas ir kaip gaunamas galutinis radijo ,,produktas”. Susipažinome su nuoširdžiais ir šiltais žmonėmis, tai buvo nuostabi patirtis. Pamatėme jaukias patalpas, kur įrašinėjamos ir filmuojamos laidos. Taip pat labai malonu, kad A. Perednis mus priėmė, nuoširdžiai sutiko.

Ieva

***

Žinių radijuje mus maloniai priėmė žurnalistas Aurimas Perednis. Radijuje labai jauki aplinka. Aš, kaip ir daugelis mano klasiokų, jaučiausi kaip namuose. Sužinojau daug įdomios ir vertingos informacijos. Visi radijo darbuotojai labai malonūs, draugiški. Mes turėjome galimybę apsilankyti Žinių radijo ,,širdyje”, kitaip tariant – ten, kur yra visi siųstuvai. Norėčiau padėkoti visiems radijo darbuotojams už malonų sutikimą ir įdomiai praleistą laiką.

Kamilia

***

Žinių radijuje žurnalistas Aurimas Perednis mums paaiškino, kaip ten dirbama, taip pat papasakojo, su kokiomis problemomis jie kartais susiduria. Matėme, kaip redaguojami įrašai. Šis susitikimas man labai patiko. Ačiū visiems.

Erikas

***

Žinių radijuje man labiausiai patiko žurnalisto a. Perednio pasakojimai apie jų įstaigos veiklas. A. Perednis yra labai įdomus žmogus. Man buvo įdomu sužinoti daugiau apie žuranlistų veiklą, ypatingai smagu buvo pamatyti save ekrane, kai buvo įrašytas mūsų pokalbis Man viskas patiko, norėčiau dar kartą ten nuvažiuoti.

Justyna