Dalyvių įspūdžiai po diktantų konkurso

Rugsėjo 26 d. mūsų gimnazijoje vyko diktantų konkursas. Aš dalyvavau lietuvių kalbos diktante. Užėmiau pirmą vietą.

Sutikau dalyvauti konkurse todėl, kad norėjau pažiūrėti, ar daug aš darau klaidų rašydama. Ir man pasisekė –  padariau tik vieną klaidą. Man labai patiko dalyvauti, labai džiaugiuosi, kad užėmiau prizinę vietą ir kartu su diplomu gavau dovanų knygą.

Aš sutikčiau dar kartą dalyvauti, nes buvo įdomu. Nekantriausia buvo laukti diktantų konkurso rezultatų. Aš galvojau kad padariau daug klaidų ir buvau beveik įsitikinusi, kad prizinės vietos neužimsiu, tačiau klydau… Labai džiaugiuosi, kad užėmiau pirmą vietą 5-6 klasių lietuvių kalbos diktante.

Kviečiu visus dalyvauti šiame konkurse, nes labai įdomu išbandyti savo jėgas rašant diktantą.

 6 klasės mokinė Emilija Gimžūnaitė

******

Daugelis mokinių dalyvauja įvairiuose konkursuose. Taip pat ir aš dalyvavau diktantų konkurse ,,Rašau be klaidų 2016‘‘, rašiau diktantą rusų kalba.

Emocijų buvo daug, kaip ir kiekvienam konkurse dalyvavusiam  mokiniui. Man tas diktantas pasirodė labai paprastas, bet dėl susikaupimo ir drąsos trūkumo pridariau klaidų. Galvojau, jog parašysiu geriau. Buvo didelė intriga, kai laukiau atsakymų. Atėję mokytojai pradėjo skelbti rezultatus, ir aš nustebau, kai išgirdau, kad užėmiau trečiąją vietą.

Mes kiekvieną kartą mokomės iš savų klaidų ir kiekvieną kartą mums sekasi geriau.

 I G klasės mokinė Inga Sušinskaja

******

Aš dalyvavau lietuvių kalbos diktante. Sutikau dalyvauti todėl, kad man rūpi lietuvių kalba, aš noriu ją puoselėti, noriu, kad daugėtų raštingų žmonių, tuo pačiu ir pati stengiuosi tvarkingai, taisyklingai rašyti.

Man patiko dalyvauti šiame konkurse, nors diktantas buvo gana sudėtingas. Savo rezultatais aš, deja, nusivyliau, nuliūdau, bet man vistiek labai patiko. Aš sutikčiau dar kartą dalyvauti diktantų konkurse, nes visa tai man atrodo labai simboliška, juk mūsų tiek nedaug Lietuvoje gyvena, tad mes turie saugoti kalbą. Kalba – didžiausias turtas, kurį paliko mūsų protėviai baltai.

I G klasės mokinė Valerija Bartaševič