Sveikinimai Mokytojų dienos proga

Sveikinu visus mokytojus su jų diena. Tegul mokytojų diena Jums būna išskirtinė.  Tą dieną mokytojai turi džiaugtis ir šypsotis, jokiu būdu negalima liūdeti, juk tai Jūsų diena. Nepamirškite, kad Jūsų darbas yra labai reikalingas, be Jūsų žmonės nieko nemokėtų, tik Jums padedant maži vaikai užauga dideliais ir protingais žmonėmis. Ne kiekvienas gali būti mokytojas, nes ne visi žmonės myli vaikus, nori juos išmokyti naujų dalykų ir ne visi turi tiek daug kantrybės…

Visada šypsokitės ir būkite laimingi. Sveikinu su Mokytojų diena!

6 klasės mokinė Emilija Gimžūnaitė

**********

Sveikinu visus mokytojus su Mokytojų diena. Linkiu sveikatos, laimės ir kad visos Jūsų svajonės išsipildytų. Labai norėčiau, kad Jums nereikėtų taisyti vaikų darbų su daug klaidų ir kad Jums reikėtų rašyti tik gerus pažymius. Visada prisiminkite, kad Jūs mokiniams esate kaip antra mama!

6 klasės mokinė Sabina Kislovskaja

**********

Visos mokytojos nori, kad mes mokėtumėme kuo daugiau ir kad būtumėm protingi, juk visos mokytojos kažkada buvo vaikai, kaip ir mes. Todėl Jos mus gerai supranta. Visoms mokytojoms linkiu daug laimės ir sveikatos. Sveikinu  su Mokytojų diena!

6 klasės mokinė Edita Aleksiukaitė

**********

Sveikinu visus mokytojus su Mokytojų diena! Linkiu visiems laimės, daug sveikatos, gražių ir saulėtų dienų. Linkiu, kad visi Jūsų norai išsipildytų, daugiau šypsokitės ir mylėkite mus visus!

I G klasės mokinė Justyna Gumbis

**********

Norėčiau pasveikinti visus mokytojus su gražia švente! Ačiū Jums už kantrybę, už viską, ko išmokinote! Ačiū už palaikymą ir už tai, kad esate!

I G klasės mokinė Karina Laikovskaja

**********

Brangieji mokytojai,
Sveikinu Jus visus su tarptautine mokytojų diena!
Linkiu ramybės pykstant, atlaidumo barant…
Nebūkite tokie griežti mokiniams. Na ir žinoma, tai kas tikriausiai svarbiausia, linkiu Jums didžiausios ištvermės, stiprybės ir kantrybės!

I G klasės mokinė Valentina Krulikovskaja

**********

Sveikinu Jus, mielieji mokytojai! Norėčiau palinkėti daug kantrybės, ištvermės, meilės, visko, kas tik geriausia!

I G klasės mokinė Valerija Bartaševič