Nuoširdžiai sveikiname mūsų gimnazijos socialinę pedagogę Miglę Litvinienę ir ikimokyklinio ugdymo mokytoją Snežaną Čuiko, sėkmingai…
Pirmasis robotikos užsiėmimas
Šiandien įvyko pirmasis robotikos užsiėmimas 4-7 metų smalsučiams.
Mažos rankytės konstravo, galvytės suko loginio mąstymo ratukus, o vaikai drąsiai žengė pirmuosius žingsnius į programavimo pasaulį.
Buvo daug juoko, atradimų, „oho!“ akimirkų ir draugiško bendravimo.
Robotukai atgijo, o vaikai po veiklų išėjo su plačiomis šypsenomis.


