Nuoširdžiai sveikiname mūsų gimnazijos socialinę pedagogę Miglę Litvinienę ir ikimokyklinio ugdymo mokytoją Snežaną Čuiko, sėkmingai…
Išvyka į Vilniaus „Raganiukės“ teatrą
Gruodžio 17 dieną gimnazijos pirmokėliai vyko į Vilniaus ,,Raganiukės” teatrą. Mokiniai žiūrėjo smagų šiuolaikinį spektaklį ,,Gaidelis@Katinėlis”. Tai linksma ir pamokanti istorija apie tai, kodėl reikėtų klausyti išmintingų Katinėlio pamokymų apie saugų naudojimąsi internetu. Po nuotaikingo spektaklio viską vainikavo ilgai lauktas Kalėdų senelis su dovanėlėmis…


