Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti” Susitikimas su aktore Kristina Savickyte

2017 m. kovo 30 d. Turgelių ,,Aistuvos“ gimnazijoje svečiavosi aktorė, renginių vedėja Kristina Savickytė, kuri mums papasakojo apie save, pristatė savo profesiją ir paaiškino, kodėl mes turime būti drąsesni. Šis susitikimas man buvo naudingas, jis mane padrąsino netylėti ir kuo daugiau klausti. Buvo įdomu klausyti aktorės pasakojimų, ji tikrai sugebėjo mane motyvuoti kuo dažniau išreikšti savo mintis garsiai ir nebijoti tų savo minčių, nes nuo jų priklauso, ką mes galime padaryti ir pasiekti gyvenime. Mane nudžiugino šios viešnios apsilankymas mūsų gimnazijoje, labai norėčiau, kad ji dar kartą atvyktų pas mus.

                                                                                                                                                                        Valerija

 

                                                                  ***

Šis susitikimas man patiko. Buvo labai įdomu klausytis visų aktorės pasakojamų istorijų. Laikas prabėgo labai greitai. Manyčiau, šis susitikimas buvo man, kaip ir kitiems, naudingas,  nes buvo daug paskatinimo būti drąsesniems. Norėčiau pakartoti šį susitikimą, ir sužinoti daugiau įdomių istorijų. Dėkoju gerbiamai aktorei už puikiai praleistą laiką.

                                                                                                                                                                           Kamilia

 

                                                                   ***

Man buvo naudingas susitikimas su aktore Kristina Savickyte. Labai patiko viena jos mintis: „Nebijokite klausti, nes kai klausi, 95% atsakymų būna „taip“, o jeigu neklausi, tai tie 95% pavirsta atsakymu ,,ne”.

                                                                                                                                                                            Agata

                                                          ***

Ketvirtadienio susitikimas su Kristina Savickyte man labai patiko, ypač kai ji pasakojo apie savo gyvenimą. Ji mums pasakojo apie darbus, kuriuos ji būdama penkiolikos metų dirbo, kad galėtų nusipirkti išsvajotus džinsus. Šis pasakojimas mane labai sudomino.

                                                                                                                                                                           Robertas

 

                                                                  ***

Man labai įdomu buvo  klausytis viešnios, nes ji pasakojo apie save ir apie tai, kaip galima tapti kuo nori. Įdomiausia buvo sužinoti, ka ji gyveno tais laikais, kuomet dar paauglystėje teko pačiai užsidirbti pinigų, kad galėtų nusipirkti daiktą, kurio norėjo. Man patiko, norėčiau, kad ši aktorė dar kartą atvažiuotų pas mus.

                                                                                                                                                                             Justyna

                                                                     ***

Susitikimas su aktore Kristina Savickyte man labai patiko, buvo įdomu klausyti apie jos asmeninį gyvenimą, apie šeimą ir profesiją. Kristina labai įdomiai papasakojo apie savo vaikystę, kur ją praleido ir ką veikė. Norėjosi jos klausyti ir klausyti. Jos žodžiuose daug kur buvo juntamas padrąsinimas, o šito pardąsinimo mūsų amžiaus vaikams, manau, labai reikia. Kristina stengėsi įteigti mums, kad niekada nereikia nieko bijoti, o atvirkščiai – stengtis netylėti ir visada bandyti žengti pirmus žingsnius link svajonės. Tokie jos žodžiai man yra didelė motyvacija. Taigi susitikimas buvo malonus ir įdomus. Lauksiu jos dar sugrįžtant į mūsų gimnaziją.

                                                                                                                                                                             Kinga