Kalėdos Turgelių vidurinėje mokykloje

Šių metų gruodžio 19 dieną Turgelių vidurinėje mokykloje rinkosi visi miško žvėrys – tokia buvo kalėdinio karnavalo idėja. Šios idėjos sumanytojos Olga Dikšė ir Asta Paliuškevičienė. Kiekvienos klasės mokiniai ikūnijo vis skirtingus gyvūnus: šoko ir smagias daineles dainavo voverės, peliukai, ežiukai, šernai, stirnos, kiškiai, lapės, elniai, lūšys, vilkai, meškos, barsukai, briedžiai. Neapsieita ir be nykštukų – šis vaidmuo atiteko 11 klasės mokiniams bei mokytojams J. Žikulinui, D. Žemaičiui, A. Lingei. O ateinančius ožkos metus pristatė šokančių ožkų būrelis – Turgelių vidurinės mokyklos mokytojos.

Po renginio mokiniai su klasių auklėtojais ir tėvais rinkosi klasėse. Čia keitėsi dovanėlėmis, šiltais palinkėjimais, gražiais žodžiais, žaidė žaidimus, vaišinosi vaisiais ir saldumynais.

Mokyklos mažieji šią dieną susitiko net su dviem Kalėdų Seneliais, todėl geros nuotaikos, žaidimų, juoko ir dovanų netrūko.

Taip pasitikus žiemos atostogas, belieka laukti šventų Kūčių ir Kalėdų artimųjų rate bei tikėti, jog visi palinkėjimai ir svajonės būtinai išsipildys. Juk Kalėdos – stebuklų metas…

Turgelių vidurinės mokyklos lietuvių kalbos vyr. mokytoja

Irina Gimžūnienė