Šeimos šventė 2022

Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Šeimoje gimsta mąstančio, kūrybingo, atsakingo ir sąžiningo žmogaus pradmenys. Šeima – saugumo, laimės ir meilės vieta, kurioje žmogus įgyja visa tai, kas yra svarbiausia ir brangiausia jo gyvenime, išmoksta rūpintis savo artimaisiais, suauga kaip brandi asmenybė. Tad ar gali būti geresnė proga surengti nuotaikingą šventę šeimoms?

Penktadienį, gegužės 13 dieną,  į Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos salę rinkosi mamytės ir tėveliai, močiutės ir seneliai, sesutės ir broliukai, mokytojai ir mokiniai. Visi skubėjo į  šventinį koncertą, skirtą Tarptautinei šeimos dienai paminėti.

Salėje svečių laukė mokinių parengta piešinių paroda „Mano šeima“. Su Tarptautine šeimos diena susirinkusius pasveikino direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Midverienė. Darželinukai, priešmokyklinės grupės vaikučiai, 1–12 klasių mokiniai nuoširdžiai dėkojo artimiausiems šeimos nariams už begalinę meilę, rūpestį ir pasiaukojimą. Brangiausiems žmonėms – tėveliams, seneliams, sesutėms ir  broliukams – koncerte skambėjo gražiausi eilėraščiai ir skambiausios dainos.  Akį traukė ir širdį džiugino smagūs šokiai. Nuotaikingos šventės pabaigoje mokiniai svečiams įteikė gėlių ir visus pakvietė nusifotografuoti.