Susitikimas su rašytoju Justinu Žilinsku | Projektas „Padrąsinti. Palaikyti. Įkvėpti.“

Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“

Susitikimas su rašytoju Justinu Žilinsku

* * *

Kovo 15 d. į Turgelių „Aistuvos“ gimnaziją buvo atvykęs įdomus žmogus Justinas Žilinskas. Man iš tikrųjų patiko ši diskusija, nes buvo įdomu sužinoti, kaip šis žmogus tapo teisininku bei rašytoju. Mane padrąsino šie Justino Žilinsko žodžiai: „nors tu nesi geriausias mokinys, bet jeigu tau kažkas patinka – reikia to siekti“.

Agata

 

* * *

Susitikimas buvo labai įdomus ir naudingas, nes sužinojome daug naujos informacijos, naujų dalykų, kurie priverčia susimąstyti. Taip pat mes susipažinome su pirmuoju projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ atstovu.

Deivid

 

* * *

Svečias mums pasakojo apie save ir klausinėjo, kuo mes norėtume tapti ateityje. Justinas Žilinskas yra parašęs dvi knygas vaikams ir paaugliams ir dvi knygas suaugusiems. Man labiausiai patiko, kai jis klausinėjo apie kokias profesijas mes svajojame, ko norime siekti Just. Žilinskas yra linksmas, dirbantis daug darbų žmogus, jo pasakojimai yra labai įdomūs, priverčia dar daugiau domėtis ir mąstyti.

Justyna

 

* * *

Šiandien pas mus, Turgelių „Aistuvos“ gimnazijoje, svečiavosi rašytojas ir teisininkas Justinas Žilinskas. Man buvo malonu jo klausyti, nes jis buvo linksmas ir visai „nefilosofavo“. Jis su mumis bendravo, klausė mūsų, kuo mes norime būti ateityje. Bet ne visi atsakė į šį klausimą, nes kai kurie nežinojo, kuo jie bus ateityje, o kai kuriems atsakyti gal neužteko drąsos. Man susitikimas su Just. Žilinsku labai patiko, buvo įdomu ir malonu klausyti.

Robertas

 

* * *

Rašytojas, teisininkas  Justinas Žilinskas – pirmas projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ atstovas. Jis su mumis diskutavo įvairiais klausimais, taip pat atsakinėjo į mūsų klausimus, kalbėjo apie tai, kaip parašė savo pirmąją knygą, pateikė mums  daug įdomios ir naudingos informacijos. Man šis susitikimas buvo įdomus ir naudingas.

Erikas

 

* * *

Man buvo įdomu klausyti svečio, nors kartais ir nežinojau atsakymo į užduotą klausimą. Manau mūsų gimnazijos mokiniams reikėtų kuo daugiau susitikimų su tokiais žmonėmis, kaip Justinas Žilinskas.

Karina

 

* * *

Susitikime su teisininku ir rašytoju Just. Žilinsku aš įžvelgiau šio projekto tas tris prasmes: padrąsinimą, įkvėpimą bei palaikymą. Jis, pasakodamas apie save bei užduodamas mums klausimus, stengėsi mus padrąsinti kalbėti, išreikšti savo nuomonę. Tai tikrai, mano manymu, yra labai svarbu. Šis susitikimas įkvėpė mane niekada nenuleisti rankų ir, jeigu kas nors nepatinka, visada stengtis pakeisti. Išsakytuose žodžiuose buvo ir palaikymo, kuris man tikrai buvo naudingas ir reikalingas, ne tik šiandien, bet ir visada.

Kinga

 

* * *

Šiandien teko susitikti su įdomiu žmogumi projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti.“ atstovu. Buvo smagu scenoje matyti žmogų kuris nesivaržo, drąsiai bendrauja su publika. Įkvėpimo ar palaikymo gal ir nelabai pajaučiau, tačiau padrąsinimo jo žodžiuose atradau. Nesvarbu koks tu esi. Svarbiausia – pasitikėti savimi ir siekti savo tikslų. Ir niekad nemesti kelio, kuriuo pradėjai eiti !

Valentina

 

* * *

Mane įkvėpė Justino Žilinsko pasakojimas apie gyvenimą. Jis mus paskatino daryti tai, ką mes norime, ieškoti savo kelių, ateityje rasti darbą, apie kurį svajojame. Paskatino siekti savo tikslo, ir galvoti apie ateitį jau dabar. Šis susitikimas man suteikė pasitikėjimo savimi, ir suteikė galimybę padiskutuoti su įdomiu žmogumi.

Ieva

 

* * *

Justino Žilinsko kalba mane ir įkvėpė, ir padrąsino, ir palaikė. Šis žmogus teigė, kad svarbiausia stengtis ir turėti idėją ir mėginti ją įgyvendinti. O jeigu nepasisekė, reikia bandyti vėl iš naujo ir nepalūžti, galiausiai vis tiek pasiseks. Šis susitikimas mane dar labiau padrąsino siekti  numatytų tikslų ir svajonių. Manau, kuo daugiau tokių žmonių mūsų gimnazijoje apsilankys, tuo daugiau mokiniai bus motyvuoti kažką daryti, dalintis savo mintimis ir nepasiduoti, jeigu kažkas nepasisekė. Iš tikrųjų šis susitikimas man paliko neišdildomą įspūdį ir manau, kad šis žmogus tapo mano autoritetu, nes jis – įrodymas to, kad galima ne vien kažkokia viena veikla užsiimti, bet tuo pat metu turėti kelias veiklas ir viską suspėti.

Valerija